Odkryj dzikie północne wybrzeże Hiszpanii!

TERMIN: 24.05.24 - 31.05.24

Czy jesteś gotowy na ekscytującą przygodę fotograficzną wzdłuż dzikiego północnego wybrzeża Hiszpanii? Północna Hiszpania jest jednym z miejsc, które wciąż można zwiedzać i fotografować z dala od masowej turystyki. Dzikie północne wybrzeże Hiszpanii to fascynujące i satysfakcjonujące miejsce do robienia zdjęć między plażami, klifami i naturalnym środowiskiem gór i oceanu. Podróżując wzdłuż wybrzeża, będziesz zdumiony zapierającymi dech w piersiach monumentalnymi klifami. Te imponujące formacje, ozdobione wieżami i łukami, zostały wyrzeźbione przez potężne siły natury. Odwiedzimy najbardziej zapierające dech w piersiach miejsca na wybrzeżu i sfotografujemy je razem.  Nie wahaj się ani chwili dłużej! Pośpiesz się i zapewnij sobie miejsce na tych fantastycznych 7-dniowych warsztatach. 

 

Galeria zdjęć uczestników poprzedniego pleneru 


Prowadzący 

 Rafał Kaniszewski        Adam Pachula 

 

Dwóch fotografów krajobrazu dla których fotografia to wielka pasja.

zdobywali wiele nagród w konkursach międzynarodowych, publikowali swoje prace w czasopismach branżowych oraz na wystawach. Jadąc z nimi  przemierzysz wiele kilometrów i nie prześpisz nocy a wszystko to dla pasji i miłości do fotografii. Na pewno nie będziesz żałował.

Zapewniamy wszelką pomoc w czasie fotografowania oraz, pokażemy  jak ustawić parametry aparatu, kompozycji, odpowiedniego naświetlania oraz wiele innych przydatnych rzeczy.

 

Plan warsztatów:

Dzień 1

Zaczynamy naszą przygodę w Hiszpanii, spotykamy się na lotnisku w Bilbao (Uwaga! Korzystne loty Wizzarem z Warszawy!) i wyruszamy w stronę pierwszego naszego noclegu, który będzie w okolicach Ribadeo. Po wspólnej integracji wyruszymy na naszą pierwszą fotograficzną wycieczkę. Zachód słońca i niebieska godzina na Illa Pancha, czyli jednej z najpiękniejszych latarni morskich na północnym wybrzeżu Hiszpanii.

 

Dzień 2 – 4

Wspólne wycieczki na wschody i zachody słońca. W planach są wyjazdy do znanych i nieznanych miejsc na granicy Asturii i Galicii. Odwiedzimy wiele magicznych miejsc np. Playa de Campiechos czy Playa Gueirúa oraz znaną Playa de las Catedrales.

 

Dzień 5- 7

Piątego dnia po śniadaniu wyjeżdżamy w kierunku Kantabrii i docieramy do kolejnego noclegu w okolicach Santander i kontynuujemy naszą przygodę fotograficzną. Już tego samego dnia zobaczymy zachód słońca na Urros de Liencres. W następnych dniach zaplanowaliśmy tak epiczne miejsówki, jak: Peña Flecha czy El Castro de las Gaviotas.

 

Dzień 8

Nasza wyprawa fotograficzna po północnej Hiszpanii kończy się w piątek, a uczestnicy są przewożeni na lotnisko w Bilbao.

 

 

Należy pamiętać, że ze względu na nieoczekiwane sytuacje takie jak trudne warunki pogodowe, w których zaplanowane plenery nie będą mogły zostać przeprowadzone, będą musiały ulec zmianie. Ogólny program warsztatów pozostanie jednak w każdym przypadku taki sam.

 

 

Cena warsztatów: 4800 zł + bilet lotniczy

 

Uczestnicy wyjazdu nie ponoszą kosztów noclegu ani przejazdów samochodem. Do kosztów należy doliczyć bilet lotniczy, wyżywienie, ubezpieczenie oraz bilety wstępu do niektórych atrakcji.

Grupa uczestników liczy  6-7 osób

Chcemy aby każdy czuł się komfortowo!

 

* Jeśli zdecydujesz się na wyjazd zostaniesz zaproszony do prywatnej grupy, a tam dowiesz się więcej szczegółów.

 

Warsztaty fotograficzne nie są wyjazdem turystycznym w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.

 

 

 

Zapraszam również do grupy na FB